Vyfarbime svet

Vyfarbite svet spolu s TIAMMOU

Publikované: 7. júna 2021

Žijeme v časoch, kedy je nám každá radosť ešte vzácnejšia, ako kedysi. Už rok sa vám snažíme pomocou značky TIAMMA prinášať potešenie v podobe našich veselých ponožiek a ich hravých motívov. Vaša radosť je ukážkou nášho úspechu a úsmevy od vás sa nám už veľakrát vrátili. Sme vďační, že sa nám darí rozveseľovať vás, a v tomto úsilí mienime zotrvať. Preto vás vyzývame, aby ste spolu s TIAMMOU vyfarbili svet.

 

TIAMMA chce pomáhať

Od začiatku našej práce sme vedeli, že chceme spestriť svet čo najpestrejšími farebnými škálami na našich ponožkách. Vďaka kreatívcom v našom tíme sa nám podarilo vytvoriť kopec originálnych párov ponožiek, pričom každý pár nesie istú ideu, ktorú chceme poslať vám. Nájdete ju ako v ponožkách, vytvorených v spolupráci s tatérom MCKNAP, čím podporujeme pacientov na detskej onkológii, tak aj v ponožkách s motívom pizze, ktorými vás chceme povzbudiť k tomu, aby ste si vedeli užívať život a spríjemňovať si ho aj dobrými pochúťkami. Aj kúsok ponožky vie pohnúť ľudským srdcom a zažať plamienok radosti. TIAMMA chcela od začiatku hľadať cestu k potešeniu zo života, a veríme, že naša práca nás úspešne vedie k tomuto cieľu.

 

Pomáhajte s nami

Ak ste spokojní vy, sme spokojní aj my. Radosť môžeme cítiť všetci naraz iba vtedy, ak v tom budeme spolu, inak to nemá zmysel. Na tom, ako bude náš svet vyzerať, závisí práca nás všetkých, preto vám ponúkame možnosť pomáhať nám s naším novým projektom VYFARBIME SVET.

Čiernobiely svet nie je ničím príjemným, a ak sa aj prelína do týchto farieb, stále mu môžeme dať farbu, akú chceme. Preto pripravujeme nové edície ponožiek, ktorých farby ale neurčíme my, ale VY. Na našich sociálnych sieťach budete rozhodovať nielen o dizajnoch ponožiek, ale spoločne vyskladáme aj celú grafiku TIAMMY, ktorá bude počas leta zafarbovať aj online svet.

Pripravujeme pre vás aj súbor tlačených omaľovánok, aby mali možnosť farbiť svet aj vaše ratolesti. Dobre vieme, že detská nápaditosť je na nezaplatenie, preto neopomíname ani kreativitu tých najmenších.

Na čo sa v rámci nášho kreslenia môžete tešiť, sú aj veselé interaktívne súťaže. V TIAMME pre vás pripravujeme ceny, ktoré zaručene potešia. Keďže aj darčeky sú radosťou, prečo si jej nedopriať čo najviac?

 

Ideme vyfarbiť svet spoločne?

Chcete aj vy prispieť svojimi ťahmi štetcom na plátno sveta? Máte v sebe radosť, ktorú chcete dostať von? Chcete potešiť svoje okolie a zahnať z neho pochmúrne čiernobiele výjavy?

Spojte sily s TIAMMOU!

Pridajte sa k nám a poďme spoločne vyfarbiť svet.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest