projekty

Podporujte s TIAMMOU naše projekty a dobré veci

Publikované: 3. septembra 2021

Od začiatku svojej existencie sa TIAMMA snažila a stále sa snaží podporiť svojou činnosťou dobrú vec. V spolupráci s našimi klientmi sme rozbehli projekty, ktorými chceme zlepšiť život okolo nás. Možnosť podať pomocnú ruku máte aj vy, a to jednoduchým nákupom, z ktorého zisku ide čiastka na podporu. Na akú, to sme pre vás spísali v tomto blogu.

 

Podpora detskej onkológie

Deti by nemali poznať bolesť, ale čo najviac radosti a šťastia. Niektoré ukracuje na zážitkoch choroba a veci, ktoré len tak neovplyvníme. Môžeme ale hľadať cesty k tomu, aby sme im ich životy čo najviac spestrili a dali im pocítiť, že v tom nie sú nikdy samé.

Na pomoc deťom na detskej onkológii sme sa vydali spoločne s tatérom M.C. Knap. Myšlienku podpory našim ratolestiam v ich ťažkom boji šírime edíciou ponožiek TATTOO. Nejde iba o dizajnový kúsok, ale hlavne o možnosť prispieť na dobrú vec. Výťažok z predaja týchto ponožiek posielame na detskú onkológiu v Košiciach a veríme, že z nich budú mať úžitok práve tí, ktorí to najviac potrebujú.

Poďte pomôcť s nami. Vyrobili sme 100 párov TATTOO ponožiek, čo znamená, že máme 100 možností pomôcť.

 

Podpora koníkov

Kto by nemal rád kone. Tieto majestátne tvory sú s ľuďmi späté po tisícročia a sú našimi vernými priateľmi. Rozhodli sme sa ich tak zvečniť na naše VESELÉ PONOŽKY, no tým naše vzdávanie úcty koňom nekončí.

O starostlivosť našich milovaných žrebcov sa stará kopec organizácií či jednotlivcov. My sme spojili sily s OZ Kone ľuďom, rodinné združenie s odhodlaným pomáhať koňom a psíkom a dávať im starostlivosť a lásku. Výsledkom našej spolupráce je špeciálna ponožková edícia KONÍKY. A keďže získať finančnú podporu na takýto projekt nie je vôbec jednoduché, TIAMMA poskytne 3€ z každého predaného páru práve pre OZ Kone ľuďom.

Ak ani vám nie sú kone a psíky ľahostajné a chcete zvýšiť kvalitu ich životov, môžete sa spoľahnúť na to, že OZ Kone ľuďom urobí prvé a posledné pre ich komfort.

 

Podpora babičiek TIAMMIEK

Od počiatkov TIAMMY sa snažíme v našich ponožkách poskytovať nielen vysokú kvalitu materiálov a pestré dizajny ponožiek, ale hlavne vytvárať kúsky odevu vyrobené poctivou prácou a na Slovensku. Všetko, čo reprezentuje našu domácku kvalitu, nájdete v našich PONOŽKÁCH OD BABIČKY.

V TIAMME na ich výrobe pracuje päť babičiek – Mária, Boženka, Oľga, Janka a Lóra. Dočítate sa o nich aj na našej podstránke O NÁS. Babičky vniesli do TIAMMY tradičnú kvalitu a krásu ručnej výroby. Osvedčenými postupmi, ktoré sa doteraz dedia z generácie na generáciu, vytvárajú unikátne ponožky, ktoré zahrejú ako telo, tak aj srdce. Naše babičky vkladajú do svojej práce naozaj všetko a spôsob, akým to robia, sa dnes, žiaľ, dostáva oproti masovej výrobe do úzadia. My v TIAMME však nezabúdame na naše tradície a osvedčené cesty na výrobu kvalitného oblečenia, preto chceme, aby tento proces v našej spoločnosti pokračoval a babičky mohli aj naďalej vyrábať ponožky, aké nemajú obdobu.

 

Ak chcete podporiť dobrú vec, sme v tom spoločne. Urobme radosť tým, ktorí si to zaslúžia, zlepšime životy tým, ktorí to potrebujú a robme svet krajším a spokojnejším miestom pre všetkých.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest