TIAMMA & ADDICITON CLUB

Ako TIAMMA spojila sily s ADDICTION CLUB

Publikované: 16. apríla 2021

Od začiatku výroby našich ponožiek a doplnkov sa snažíme o to, aby sme iba nepredávali tovar, ale v prvom rade šírili do sveta podnetné myšlienky. Robia tak naše veselé ponožky s motívmi, ktoré vyčarujú úsmev na nejednej tvári, ponožky od babičky nesúce v sebe nezameniteľnú domácku kvalitu, ale takisto aj spolupráce so značkami, ktoré sú viac ako eseročky, a ktorých filozofiu by malo byť počuť.

 

Predstavujeme vám našu úplne prvú edíciu ponožiek od TIAMMY pre fitness klub ADDICTION CLUB v Košiciach. O to, čo tento klient predstavuje nielen pre nás, ale aj pre celú spoločnosť, sa s vami chceme podeliť na nasledujúcich riadkoch.

ADDICTION CLUB má v Košiciach viac ako päťročnú tradíciu. Tú odštartovali dvaja nadšení súrodenci Veronika a Robo. Celoživotná vášeň k všelijakým športom ich viedla k tomu, aby sa postupom času stali trénermi. Od toho bol už iba krôčik k otvoreniu vlastného fitness centra. Návštevníkom už od roku 2016 poskytuje množstvo tréningových programov pre športovcov všetkých vekových kategórií. Veľký úspech žnú vďaka skupinovým cvičeniam Les Mills, ktoré sú na Slovensku populárne aj vďaka ADDICTION CLUB.

 

Zanietené športové duo

Veronika a Robo sa vyšvihli na popredné priečky vo svojom odbore, a to vďaka svojej nevyčerpateľnej motivácii. Obaja ju prenášajú na ľudí ako vo fitku, tak aj cez energické video tréningy. Budujú si meno ako fitness mentori, ktorí dokážu dodať motiváciu každému, kto ju potrebuje. Ako sa snažia posúvať hranice možností svojich klientov, tak aj samy neustále napredujú. Veronika sa stala prvou Tribe Coachkou na Slovensku a pomáha v trénovaní nových trénerov. Navyše je jednou z prvých slovenských inštruktorov v programe BODYPUMP a vôbec prvou ELITE inštruktorkou na Slovensku v tomto programe. Tiež je prvou inštruktorkou Les Mills v programe TONE v našej krajine.

 

Myšlienky, ktoré si zaslúžia pozornosť

Keď Veronika a Robo dali hlavy dokopy s TIAMMOU, vedeli sme, že ich životný štýl, motivácia a zápal pre šport a sebarozvoj sú stavebnými piliermi pozitívnej životosprávy, na ktorej budovaní sa snažíme podieľať aj my. Preto sme neváhali a spojili naše myšlienky do tejto jedinečnej edície ponožiek.

ADDICTION CLUB sa snaží motivovať k starostlivosti o svoje telo a jeho zdravie. Kvalita, ktorú mu dávame, musí byť prvotriedna. V tomto smere nezaháľajú ani Veronika a Robo, ani TIAMMA. Naše ponožky ADDICTION CLUB sú zhmotnením myšlienok dvoch značiek, ktoré našli harmóniu v tejto spolupráci, a ktorú chceme posunúť aj vám. Budeme tak robiť aj pomocou ďalších spoluprác a stále pribúdajúcich edícií ponožiek.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pinterest